x

بالا بردن عمر مخازن آب با استفاده از تكنيك رنگ هاي پايه پليمري با حد اقل 10 سال افزايش عمر بر اي اولين با در كشور

1-مزاياي فوق شامل پائين آوردن هزينه ساخت تانكرهاي مورد استفاده در خودروهاي آتش نشاني و ساير تانكر هاي آب بدين صورت كه به جاي استفاده از ورق استنلس استيل مي توان با استفاده از رنگ هاي فوق واستفاده از ورق گالوانيزه با قيمت پائين تر ي تانكر هاي فوق را ساخت كه هزينه فوق حدود 1/6هزينه ساخت تانك استيل مي باشد.

2- استفاده از رنگ هاي فوق در مناطق مرطوب كه شامل استفاده در ساختمانها بجاي ايزو گام در لايه زيرين پي ساختماني و بعنوان لايه اي در بين طبقات در كف آشپزخانه و حمام و روي ديوار هاي داخلي و خارجي ساختمان با عمر مفيد بين 20 تا 50 سال.

3- استفاده از رنگ هاي فوق به عنوان لايه عايق در ساخت سردخانه ها بعنوان عايق زيرين روي كف و ديوار و سقف .

4-استفاده از رنگ هاي فوق در پايه اسكله ها جهت بالا بردن عمر عمود هاي فلزي درون آب معمولي و شور.

5-استفاده از رنگ هاي فوق در بدنه كشتي و لنچهاي باري و صيادي كه با استفاده از فناوري فوق ديگر نيازي به استفاد ه از روغن كوسه در بدنه لنچهاي چوبي در هر شش ماه يكبار نبوده و حد اقل بالاي 10 سال استحكام داشته و همچنين در صورت ضربه به بدنه لنچهاي فوق و شكستن چوب با نگهداري چوبها ي بدنه باعث جلو گيري از سوراخ شدن ناگهاني و غرق شناور فوق مي گردد.

6- همچنين از رنگ هاي فوق بعنوان لايه هاي تزئيني داخل ساختمان بصورت طرح هاي سه بعدي روي كف با تصاوير بسيار جالب قابل استفاده مي باشد.

 

 

بازدید امروز این صفحه : 3
تعداد بازدید تا کنون : 145

بسم الله الرحمن ارحیم السلام علیک یا علی ابن موسی الرضابه سایت شرکت ماژین آزمایش باختر خوش آمدید

×